Novinky / Akce

Počet zpráv na stránku
10 20 30

Kosmetické salony Brno

05/22/12

Často je velmi těžké, vybrat ze „záplavy“ kosmetických salonů ten pravý. Pokud si chcete vybrat salon, kam se budete ráda vracet, je potřeba jich pár vyzkoušet na vlastní kůži.

>> více

Kosmetický salon Brno

05/22/12

Každodenní starosti a stres se můžou nepříznivě odrazit na stavu Vaší pleti. Proto si udělejte čas jen pro sebe a hýčkejte se luxusní francouzskou kosmetikou Darphin či Sothys. Tato kosmetika vrátí pružnost a jas Vaší pleti. Můžete si vybrat ze široké škály procedur, kde je nejhlavnějším a nejúčinějším prvkem dobře provedená masáž obličeje a…

>> více

Kosmetika Brno

05/22/12

Rádi Vás přivítáme v kosmetickém studiu Janoušková v Brně Zábrdovicích (Ponávka 2), kde nabízíme kosmetické služby, manikúru, permanentní make-up, vizážistiku, líčení, masáže, prodlužování řas.

>> více

Permanentní make-up oční linky

03/23/12

Oči lze zvýraznit permanentním make-upem očních linek. Lze je zvýraznit buď jemným vytečkováním mezi řasami až po výraznější linky, které plně nahrazují líčení očí. Lze provést jakoukoliv délku a šířku linek, dle Vašeho přání.

>> více

Permanentní make-up rtů

03/23/12

Rty jsou velmi důležitou součástí našich obličejů. Jsou aktivní součástí neverbální komunikace, hlavně proto, že se podílejí na tvorbě výrazů. Permanentním make-upem rtů lze upravit velikost, tvar i probarvení rtů.

>> více

Permanentní make-up obočí

03/23/12

Pro celkový výraz obličeje je obočí velmi důležité. Permanentním make-upem se dá upravit barva, tvar, intenzita, hustota i délka obočí. Permanentní make-up také vyrovná drobné asymetrie obočí.

>> více

Jaké postupy používají naše kosmetičky k Vašemu ošetření?

03/09/12

Výtažky z pomeranče a grapefruitu, svěží vitaminy z citrusových plodů pro vaši pleť. Ideální jako rychlé well-being ošetření.

>> více

Peeling pleti

03/09/12

Drobné šupiny, šedý odstín, nevelké zanícené vyrážky. Přesně taková pleť se dožaduje peelingu. Pokud ho z pravidelného ošetření vynecháte, na povrchu pleti vznikne silnější zrohovatělá vrstva. Příliš mnoho odumřelých buněk brání proniknutí výživných látek do pokožky.

>> více

Sezonní profesionální obličejové ošetření od Sothys

03/09/12

Objevte nové ošetření s extrakty pomeranče a grepu, které dodá vaší pleti potřebnou energii po zimní sezoně.Ošetření pro novou krásnou jarní sezonu.

>> více

Permanentní make-up v Brně!

02/07/12

Už jste někdy uvažovala o permanentním make-up? Valentýn je tím správným načasováním!

>> více
Počet zpráv na stránku
10 20 30