Ubytování Český Krumlov

 
Zpět na Zpětné odkazy >>

Ubytování Český Krumlov

Jak zní tohle: Užít si odpočinek a dopřát si prodloužený víkend na místě, kde se budete cítit jako v pohádce? Co takhle zažít klid a relaxaci ve městě tak krásném, jako je Český Krumlov?

Užívat si tu magickou atmosféru do níž vás vtáhne toto městečko, které patří na seznam světového dědictví UNESCO. Krásy, které  vám městečko nabídne vás očarují.Třeba i pomcoí řeky Vltavy, která se klikatí Českým Krumlovem-

Co takhle si užít krásy města a přitom si vychutnávat skvělé služby, které Vám mohou nabídnout penziony a hotely v Českém Krumlově? V místě jako je Český Krumlov se nabízí spoustu míst k ubytování. Ale ne každá možnost vám nabídne stylové ubytování v barokním stylu, které se přímo žádá, když se nacházíte ve městě jako je Český Krumlov. Představte si, že se octnete v místnosti, kde se cítíte jako na českokrumlovského zámku. Nábytek z mahagonového dřeva, kachlová kamna, vše v luxusním pojmutí.

Kde takovéto ubytování sehnat?

Takovouto představu o  ubytování Český Krumlov vám splní Penzion Baroko. Penzion Baroko se nachází přímo v historickém centru Českého Krumlova, coby kamenem dohodil od centrálního náměstí a českokrumlovského zámku. K ubytování je připraveno celkem šest pokojů, z toho jeden dvoulůžkový, čtyři čtyřlůžkové a jedno apartmá. Na pokoji máte k dispozici také vlastní wc a koupelnu se sprchovým koutem, minibar a televizi.

 

image